4 büyüklerden Halit Kıvanç için başsağlığı mesajı!

Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş kulüpleri, 97 yaşında hayatını kaybeden Halit Kıvanç için başsağlığı bildirisi yayımladı.

Galatasaray’dan yapılan açıklamada, “Duayen gazeteci ve spor spikeri Halit Kıvanç’ın vefat ettiğini büyük bir hüzünle öğrenmiş bulunmaktayız. Rekabetin zarafetini bizlere en derinden hissettiren Halit Kıvanç’a, Allah’tan rahmet; kederli ailesi, yakınları ve sevenlerine başsağlığı dileriz.” ifadeleri kullanıldı.

Fenerbahçe’nin internet sitesinde yer alan paylaşımda, “Kulübümüzün 570 sicil numaralı Yüksek Divan Kurulu üyesi, usta gazeteci ve spor spikeri Halit Kıvanç’ı kaybetmenin derin ıstırabını yaşıyoruz. Topluluğumuzun değerli isimlerinden Halit Kıvanç’a Allah’tan rahmet, ailesi, kederli yakınları ve topluluğumuza başsağlığı dileriz.” denildi.

Beşiktaş’ın toplumsal medya hesaplarında yer alan taziye bildirisinde ise “Radyo ve televizyonların efsane spor spikeri ve duayen gazeteci Halit Kıvanç’ın vefat ettiğini büyük bir kederle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve spor topluluğuna başsağlığı dileriz.” tabirlerine yer verildi.

Trabzonspor’un toplumsal medya hesabından paylaşılan başsağlığı iletisinde, “Türk spor yayıncılığının değerli ismi Halit Kıvanç’ın vefatını derin bir hüzünle öğrenmiş bulunmaktayız. Büyük Usta Halit Kıvanç’a Allah’tan rahmet, ailesi, sevenleri ve tüm spor topluluğuna başsağlığı diliyoruz.” denildi. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir