Manisa’da Cumhur İttifakı’na sıcak ilgi

MANİSA (İGFA) – Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Cengiz Ergün, Yunusemre Belediye Lideri ve Cumhur İttifakı Yunusemre Belediye Lider Adayı Mehmet Çerçi ile birlikte Yunusemre ilçesinde vatandaş ve esnafla buluştu.

Kapalı ve yağışlı havaya karşın Lider Ergün ve Lider Çerçi’yi bağrına basan vatandaşların ilgisi görülmeye bedeldi. Lider Ergün ve Lider Çerçi’ye; MHP MYK Üyesi Mehmet Ödevli, MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, MHP Ülkü Ocakları İl Başkanı Emirhan Sallıtepe, MHP Yunusemre İlçe Lideri Bülent Kovancıoğlu, AK Parti Yunusemre İlçe Lideri Hasan İlkcan Durmaz ve partililer eşlik etti.

Bahtiyar Tosunbaş Caddesi ile başlayan ve 8 Eylül Caddesi ile devam eden güzergahta esnafı ve vatandaşı selamlayan ve sıkılmadık el bırakmayan Lider Ergün ve Lider Çerçi’ye ilgi görülmeye kıymetti. Esnafın ve vatandaşın davetlerini de geri çevirmeyen Ergün ve Çerçi, güzergah boyunca sık sık çay molası da verdi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Yunusemre Belediye Lideri Mehmet Çerçi’nin seçim ofisinde partililerle de bir ortaya gelerek, birlik beraberlik iletisi verdi. Çerçi, yeni devir projeleri ile ilgili bilgilendirmede de bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir